Huerner.cz

Jaké výhody nabízí svářečka HST 300 Pricon 2.0?

Po 40 letech zkušeností přišila na trh inovativní nejvyšší řada svářečky elektrotvarovek s novou inventorovou technologií, která nahradila transformátor. Svářečka HST 300 Pricon 2.0 je tak výkonnější, ale zároveň i lehčí než běžné modely. Pouze 11kg. Je vhodná pro svařování trubek až do Ø 1600 mm a GPS pro zadávání přesné polohy svaru.

hurner

Nejvyšší třída svářeček elektrotvarovek HURNER HST 300 PRICON je napeckována užitečnými funkcemi a novými technologiemi. Nejnižší hmotnost ve třídě 11kg a přesto nejvyšší svařovací výkon. Odolné tělo svářečky i robustní kabely zajišťují dlouhověkost a nízké provozní náklady i v obtížných podmínkách staveniště. 5 metrový síťový kabel i 4 metrový svařovací kabel umožňují pohodlný rozsah pohybu v místě pracoviště. Svářečky elektrotvarovek HURNER jsou známé velmi jednoduchou obsluhou a ještě jednodušším přenosem svařovacích protokolů přes USB nebo Bluetooth již v PDF formátu do chytrého telefonu nebo do počítače. GPS umožňuje lokalizaci polohy svaru do svařovacího protokolu.

Ergonomická rukojeť a tělo svářečky

Propracovaná, ergonomicky optimalizovaná rukojeť umožňuje pohodlné přenášení svářečky i při náročné poloze pracoviště. Rukojeť je uzpůsobena také pro smotání všech napájecích kabelů.

Vestavěné GPS a Bluetooth

Součástí je integrovaný GPS přijímač, který umožňuje do protokolů zadávat přesnou polohu svaru. To následně usnadňuje jeho dohledávání.

Aplikace WeldTrace a Bluetooth

hurner

Další výhodou HST 300 Pricon 2.0 je výkonná nabídka stahování údajů. HÜRNER aplikace WeldTrace umožňuje pohodlný a přímý přenos všech dat o svařování přes Bluetooth ve formátu PDF a jiných formátech, se kterými umíte pracovat.

Vestavěné Bluetooth umožňuje rychlý a pohodlný přenos protokolů. Není zapotřebí žádný manuální přenos přes USB.

Přidejte k výše uvedenému novou schopnost skenování QR kódu aplikace WeldTrace a komplexní sledování všech informací o projektu a svařování je a dáno i roky po použití svářečky.

Nová, vylepšená LED GT klávesnice poskytuje pohodlné zadávání požadovaných parametrů. Rovněž nová obrazovka s vysokým rozlišením teploty as rozšířeným rozsahem pracující v šedém režimu je vybavena dokonce i možností zobrazení zpráv ViewWeld.

V případě potřeby konzultace volejte +420 601 222 558, nebo oslovte kteréhokoli obchodně-technického zástupce v jednotlivém kraji na info@antprofitools.cz. 
hurner Roadshow
Služby pro vás:
katalog svářeček HURNER

Kompletní katalog svářeček HURNER

ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic