Huerner.cz

Aplikace HÜRNER Weld Trace

Váš projekt, Vaše svařovací údaje, Vaše bezpečnost

Představujeme rychlejší, jednodušší a bezpečnější aplikaci HURNER na bezpečný a rychlý přenos svařovacích protokolů dostupnou pro svářečky elektrotvarovek a svářečky na tupo.


Aplikace HÜRNER WeldTrace umožňuje jednoduchý a přímý přenos svařovacích protokolů přes Bluetooth ve formátu PDF souboru nebo v HÜRNER DataWork formátu. To znamená jednoduché a rychlé nahrávání, správu a uložení informací o svarech a o zakázkách. Data se přenášejí prostřednictvím e-mailu nebo jiné služby z vašeho mobilu, na server nebo do počítače. Výsledkem jsou bezpečně uloženy data, ke kterým máte přístup pouze vy a nikdo jiný.

Kromě parametrů svařování jsou přenášeny i jakákoli požadovaná sledovatelná data, jako například ID kód svářečky, číslo zakázky a souřadnice GPS. Tato funkce je k dispozici na modelech HST 300 Print + 2.0, HST 300 Pricon 2.0, HCU 300 a svářečky na tupo CNC ECO 2.0 a CNC ECO+ 2.0.

Aplikace umožňuje jednoduché stahování dat přes Bluetooth nebo skenováním čárových kódů. Přidejte k tomu rozšířené funkce archivačního programu DataWork a máte dokonale uloženy a uklizeny všechna data z minulosti.

Prohlédněte si leták.


ikony aplikacie Hurner
banner aplikacie Hurner

Stáhnout cez Google Play

Aplikacia na Google Play

Stáhnout cez App Store

Aplikacia v AppStore
 
Služby pro vás:
Sledujte nás:
hurner Roadshow katalog svářeček HURNER

Kompletní katalog svářeček HURNER

hurner zvaranie na tupo ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In