Huerner.cz

HÜRNER svářečka na tupo CNC ECO+ 2.0 Hydraulic

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

HÜRNER svářečka na tupo CNC ECO+ 2.0 Hydraulic

Plnoautomatická svářečka HÜRNER CNC ECO+ se systémem BLUETOOTH je špičkové, počítačem řízené zařízení na svařování plastových trubek na tupo, vyvinuté ve smyslu příslušných směrnic a norem pro strojní zařízení č. 2006/42 / ES ve znění pozdějších předpisů. Zařízení umožňuje spojování trubek s vnějším průměrem 40 až 1600 mm v provedení 12 velikostních modelů rámu zařízení.

Ve verzi CNC ECO + 2.0 jsou zařízení vybavena špičkovým snímacím systémem HDC (HÜRNER Distance Control / řízení vzdálenosti) pro přesné ověření a řízení parametrů a procesu svařování. Vhodné hlavně pro plynárenské firmy.
Svářečky jsou vybaveny hydraulickou řídící jednotkou CNC s ochranou IP 54, přičemž kryt jednotky odolá tlaku do 220 bar. Na hydraulickou řídící jednotku se napájí topné těleso s teflonovým povrchem a zarovnávací elektrický hoblík, spolu s robustním upínacím rámem.


Všechny svářečky HÜRNER CNC ECO mohou být dodatečně na přání rozšířeny o hardwarový monitor vstupního napětí, který dokáže příslušné hodnoty i zaznamenávat.


Řízení a kontrola teploty a tlaku topného tělesa i hydrauliky je v celém procesu svařování naimplementované přesně ve smyslu příslušných norem (DVS, UNI, WIS, NEN atd.). Všechny parametry svařování, použité při zhotovení svaru jsou monitorovány během celého trvání procesu a ukládají se do interní paměti zařízení s kapacitou 10 000 protokolů.


Jedinečnou vlastností zařízení (poprvé použitou v oblasti svařování na tupo) je to, že pro identifikaci svářeče a řízení přístupu se nemusí používat čárové kódy a skenery, ale hydraulická a řídící jednotka získává údaje prostřednictvím technologie RFID, která je spolehlivá a je velmi jednoduchá na obsluhu.


Samozřejmě, osvědčené čtecí skenovací pero a ruční skener jsou nadále součástí příslušenství. Všechna zařízení HÜRNER CNC ECO mají USB port pro stažení svařovacích dat na USB klíč ve formě stručného nebo podrobného protokolu ve formátu PDF, resp. pro archivaci ve formátu HÜRNER DataWork.


tlacidlo na zvaracke


Ovládací tlačítko pohybu

Praktické ovládací tlačítko pohybu na rámu zařízení umožňuje ovládat svářečku (další krok), i když svářeč nestojí při řídící jednotce. To umožňuje komfortní ovládání bez nutnosti pohybu mezi hydraulickou / řídící jednotkou a rámem zařízení.hurner zvaracka na tupo stitok


Tiskárna samolepicích štítků a značení svarů


Pomocí tiskárny samolepicích štítků je možné jednoduše a trvanlivě označit každý svar. Tiskárna vytiskne plastový štítek odolný vůči setření, kterým označíte troubu nebo tvarovku při svaření.
hurner zvaracka na tupo displej


Přední panel

Svářečka je vybavena znakovým displejem příští generace s vysokým rozlišením a s rozšířeným teplotním rozsahem. Nová klávesnice GT umožňuje pohodlné zadávání informací pro popis zakázky, stavby, svaru na budoucí archivaci.


Technické parametry plnoautomatických svářeček na tupo HÜRNER CNC ECO 2.0

Automatické protokolování svarů10,000 protokolů
Vstup údajůPřes RFID transpondér, ručně, přes skener řárových kódů*
Samokontrola systémuHardwarové monitorovací zařízení vstupního napětí * včetně nahrávání dat, kontroly systému, počítačem řízené správy údržby s nahráváním
Systém monitoringu svařováníSvařovací tlak, doba svařování, teplota prostředí, vstupní napětí, řízení paměti, provozní teplota motoru, teplota topného tělesa, management plánované údržby, pohyb / posuv při svařování
Ukládané informace32 alfanumerických znaků pro číslo zakázky, identifikační kód svářeče podle normy ISO získaný technologií RFID, 20 a 15 alfanumerických znaků pro další data, kódy trubek podle normy ISO, údaje tvarovek, délka trubek, povětrnostní podmínky, jméno montéři potrubí, číslo spoje, inventární číslo, zobrazení společnosti údržby.
Normy svařováníDVS, WIS, SEDIGAS, UNI, UNI, NEN a jiné na požádání
Výstup údajůPort USB A pro přenos svařovacích dat na USB paměťové médium ve formě krátkého nebo podrobného protokolu ve formátu PDF nebo tiskárnu štítků, včetně nabídky na tisk štítků; Přenos dat je také možný ve formátu HÜRNER DataWork. Zařízení CNC ECO 2.0 poskytují nabídku na stahování dat s volbou rozsahu dat, s volbou čísla zakázky a stažením všech protokolů uložených v paměti.
JazykyDE, EN, FR, BG, CS, ZH, NL, FI, GR, IT, NO, RO, SK, TR, RU, ostatní dostupné na požádání
DisplejRobustní displej s vysokým rozlišením a širokým teplotním rozsahem, s velikostí písma 8 mm a diagramem svařování s indikátory LED.
OstatníPřepínání klávesnice, možnost náhledu protokolů na displeji prostřednictvím nabídky, včetně možnosti vyhledávání, funkce ViewWeld, interaktivní ovládací tlačítko na rámu zařízení, speciálně zálohování paměti.
Normy, schválení, kvalitaSměrnice pro strojní zařízení 2006/42 / ES (ve znění pozdějších předpisů), DVS 2207, WEEE reg. č. DE74849106, ISO 9001: 2008, odpovídá ustanovením RoHS
Záruka poskytovaná výrobcům12 měsíců

* volitelné

Technické špecifikácie
Pripojenie BLUETOOTH
Rychlý, jednoduchý a bezpečný přenos svařovacích protokolů přes bluetooth ve formátu pdf nebo hurner datawork formátu. Kromě parametrů svařování jsou přenášeny i jakákoli požadovaná sledovatelné data, například id kód svářečky, číslo zakázky souřadnice gps. Výsledky bezpečně uloženy, ke kterým máte přístup pouze vy nikdo jiný.

HÜRNER svářečky na plastové trubky

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
Služby pro vás:
Sledujte nás:
hurner Roadshow katalog svářeček HURNER

Kompletní katalog svářeček HURNER

hurner zvaranie na tupo ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In