Huerner.cz

HÜRNER HWT 160 SW-S svařovací přípravek pro výrobu rozdělovačů

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

HÜRNER HWT 160 SW-S svařovací přípravek pro výrobu rozdělovačů

HÜRNER HWT 160 SW – S je svařovací přípravek pro výrobu rozdělovačů určený pro profesionální svařování sedlových tvarovek na trubku materiálů PP, PP-R a PEHD, pro odbočky vnějšího průměru 20 – 90 mm pro přímé potrubí vnějšího průměru 40 – 160 mm. Je to ideální volba pro přesnou a efektivní výrobu přípojek odbočujících z potrubí ve stísněných prostorách, rozích nebo pozicích. Je vhodný pro dílenské práce, pro sériovou výrobu ale i pro práci přímo na stavbě.

Standardní balení obsahuje: víceúčelové upínače trubek pro rovná potrubí dimenze 40 - 160 mm, držák nástroje kompatibilní s různými akumulátorovými vrtačkami/šroubováky pohánějícími vrtací hlavu a upínače pro sedlové odbočky až po průměr 63 mm.

  • Sedlový nástavec topného tělesa má nastavitelné hodnoty hloubky zasunutí
  • Pravá a levá upínač trubek s měřícím pásmem pozice
  • Držák na akumulátorovou vrtačku/šroubovák
  • Základní upínací podvozek vč. volitelného příslušenství
  • Precizní výroba jednotlivých dílů až do 160/90 mm
  • Osmihranné vystřeďovací rychloupínače

HWT 160 SW - S

HWT 160 SW - S:
416-000-000
Rozmery základného upínacieho podvozku (Š × V × H):360 × 650 × 610 mm
Hmotnost:
21 kg

HWT 160 SW – S včetně pohyblivých podpěr trubek levé a pravé svorky:

HWT 160 SW – S včetně pohyblivých podpěr trubek levé a pravé svorky:416-000-001
Rozměry stroje (Š × V × H): 
2000 × 650 × 610 mm
Hmotnost:
43 kg

HÜRNER HWT 160 SW–S je profesionální polyfúzní svařovací přípravek pro výrobu rozvaděčů a odboček z PP, PP-R a HDPE. Pomocí HWT 160 SW-S se do vyvrtaných děr do hlavního potrubí precizně navaří sedlové tvarovky pro odbočovací potrubí. Je to ideální forma konstrukce rozvodů po technické stránce i pro omezené prostory na stavbě nebo v technologických zařízeních nebo rozvodových skříních. Přípravek je určen pro sériovou výrobu, ale také pro použití v terénu či na stavbě.

Základní verze je vybavena nastavitelným fixačním stojanem na hlavní potrubí dimenzí 40 až 160mm, ramenem pro polohování vrtačky a svářečky a speciálními upínacími čelistmi na sedlové tvarovky odbočovacích potrubí dimenzí do 63mm.

Upínací čelisti jsou precizně uzpůsobeny buď na válcové nebo osmihranné tvarovky a jejich výměna pomocí rychloupínače je velmi rychlá a jednoduchá.

Od hlavního nástroje lze snadno odmontovat levé nebo pravé rameno fixačního stojanu, aby bylo možno svařovat v komplikovaných polohách nebo ve stísněném prostoru přímo na stavbě.

Pohyb všech upínek i montážní sady sedlových polyfúzních tvarovek je zajištěn ergonomickými klikami. Navíc lze kliku montážní sady jednoduše vyměnit za akku vrtačku a pohyb zajistit ní.

Zvláštní zmínku si zaslouží chytré upnutí svářečky a dvě nastavitelné pozice hloubky zasunutí. Jednoduché vložení a bezpečné a rychlé vyjmutí svářečky včetně centrování a automatického vysunutí ve fázi přestavení umožňuje efektivní a pohodlnou práci.

Dvě nastavitelné pozice zajišťují nejen správnou hloubku a pozici svaru, ale také kratší dráhu zasunutí a rychlejší práci.

K dispozici jsou speciální upínací čelisti pro sedlové tvarovky odbočovacích potrubí s válcovým tělem nebo osmiúhelníkovým tělem.

HÜRNER svářečky na plastové trubky

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
Služby pro vás:
Sledujte nás:
hurner Roadshow katalog svářeček HURNER

Kompletní katalog svářeček HURNER

hurner zvaranie na tupo ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In